… někdo sny rád rozebírá – MY JE STAVÍME!

Vidox – Stavební společnost z jižních Čech

Stavební společnost VIDOX se od svého založení v roce 1990 rozvinula z relativně malé lokální firmy na úroveň celoregionálně významného subjektu ve stavebním oboru.

Od původního užšího zaměření na náročné rekonstrukce historických objektů v památkově chráněných zónách jsme se posunuli k celému rozpětí stavebních realizací, včetně novostaveb a průmyslově či sportovně zaměřených komplexů. Naše aktivity začínají u malých soukromých zakázek a sahají až po realizaci velkých náročných projektů, kde působíme jako generální dodavatel.

Jsme připraveni vyhovět všestranným požadavkům zákazníků, včetně vypracování či dopracování projektové dokumentace, zajištění inženýrské činnosti (od vyřízení stavebního povolení až ke kolaudaci).

Ve spolupráci s mateřskou společností využíváme i skvělého know-how v oblasti dřevostaveb, které nám umožňuje rychlá, kreativní a hospodárná řešení jak v oblasti energeticky nízkonákladového bydlení, tak ve sférách průmyslové a infrastrukturní výstavby.

Silní jsme všude, kde se kladou vysoké nároky na odbornou kompetenci, na management, na kvalitu provedení a na dodržování termínů. Reprezentuje nás cca 130 zaměstnanců v takřka všech stavebních profesích.

Do provozu jsme navíc uvedli vlastní velkoobchody se stavebními materiály VIDOX STAVIVA v Kaplici a v Kájově.

Nejčastější dotazy

Co zahrnuje cena stavby, díla?

Nabídková cena projektu (díla, stavby) je zpracována dle zadání a požadavků investora. Cena zahrnuje celkovou realizaci díla včetně revizí a zkoušek, je závazná a neměnná po celou dobu výstavby. Tato cena je cenou například stavby na klíč, rekonstrukce domu na klíč, rekonstrukce památkového objektu a dalších stavebních prací.

Jak dlouho trvá rekonstrukce bytového domu?

Rekonstrukce bytového domu je časově dost náročná, ale za to úspěšná. Záleží samozřejmě na rozsahu požadavků investora, velikosti bytového domu, pokud se toto týká zateplení fasád, opravy fasád tak i na povětrnostních podmínkách.

Veškeré práce na stavbách jsou prováděny dle platných norem, jsou provedeny revize s doložením dokladů o jejich provedení. Druhy použitých materiálů při rekonstrukci bytového domu, rekonstrukci památkového objektu, stavbě domu a jiných stavebních prací jsou dokladovány příslušnými certifikáty.

Musíme si vše nakoupit sami nebo zajistí vaše firma dodávku všech materiálů, obkladů apod.?

Jsme schopni dodat  prakticky jakékoliv stavební materiály i vybavení přesně dle přání a představy vás jakožto zákazníka. Stačí si vybrat (ať už pojedete s námi do ukázkových prodejen
nebo si vyberete sami) a my vše ostatní zajistíme a dodáme. V případě, že nemáte přesnou představu, samozřejmě i rádi poradíme s výběrem s ohledem na vaše představy a finanční možnosti.